Середня освіта (Українська мова і література). Спеціальна освіта

Особливо, якщо треба ввести до світу обізнаності, добра й культури дитину, не наділену міцним здоров’ям. Виховати такого вчителя покликана освітня програма «Середня освіта (Українська мова і література). Спеціальна освіта». Нею передбачено підготувати  сучасного компетентного вчителя української мови і літератури, зарубіжної літератури та асистента вчителя спеціальної освіти, який хотітиме і вмітиме працювати з дітьми з особливими освітніми потребами. Програма ґрунтується на найновіших результатах наукових досліджень із мовознавства і літературознавства, дозволяє поєднувати підготовку вчителя-словесника та педагога спеціальної освіти. Здобувши фах за цією програмою, вчителі матимуть не тільки глибокі знання з філологічних дисциплін, а й володітимуть здатністю розв’язувати складні практичні педагогічні проблеми. По завершенню навчання завдяки сформованим компетенціям можна працювати організатором позакласної та позашкільної виховної роботи з дітьми, що розширює можливості працевлаштування.

Програма також передбачає проведення виробничої практики в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти, що формує вміння працювати з дітьми, які потребують особливої уваги. Одним із численних плюсів навчання за цією програмою є те, що вона дає можливість продовжити здобуття вищої освіти на магістерському рівні.

" data-title="Освітня програма «Середня освіта (Українська мова і література). Спеціальна освіта»">

Професія педагога є однією з найгуманніших. Саме вчитель відкриває в дитини здібності і таланти, формує в людини віру в себе, працює на майбутнє. Справа вчителя не легка.

Середня освіта (Українська мова і література). Спеціальна освіта

18.07.2022