Ольга Литвинюк

Уроки української мови і літератури я проводила у 5 та 8 класах. Класними керівниками були Тетяна Олександрівна Цибенко та Світлана Віталіївна Волк. Уроки були проведені в очному режимі, у школі дотримано заходи безпеки.

Під час проведення уроків упроваджувала нові підходи до навчання мови – комунікативно-діяльнісний, проблемний, етнопедагогічний. українознавчий, використовувала й традиційну роботу з підручником, колективну та самостійну роботу. Під час підготовки та проведення уроку я дуже сильно хвилювалася, але мене підтримували і вчителі, і керівник практики. Я знайомилась із авторськими розробками учителя вищої категорії Тетяни Олександрівни Цибенко, мені дуже імпонують нестандартні підходи до подання нового  матеріалу, які пропонує вчитель.

Ольга Литвинюк

Керівник практики О. Ю. Зелінська перед уроками постійно надавала методичні рекомендації, допомагала сформувати композицію уроку,  дібрати  тренувальні вправи. Проведені уроки аналізували керівник практики, і вчителі, і  класний керівник, а також директор ліцею Галина Володимирівна, а тому  кожен наступний урок ставав кращим.

Незважаючи на такий важкий і непростий для нас усіх час, практика була дуже цікавою та повчальною. Я багато чого нового дізналась, глибше зрозуміла психологію школярів, їхні потреби. Зрозуміла, що кожен учень хоче, щоб його сприймали як індивідуальність. Найголовніше – я переконалась, що зробила правильний вибір, вчителювання – не легка професія, але мені вона до душі. Дякую усім викладачам, які давали мені знання.

Я прагну навчатися далі, щоб досягти майстерності в освітній діяльності. Ще б хотіла під час практики набути компетентностей, пов’язаних із роботою з обдарованими дітьми.

Ольга Литвинюк , 42 група факультету філології та журналістики, ОП Українська мова і література. Мова і література (польська).

" data-title="Педагогічна практика – тест на вибір професії">

Педагогічна практика – тест на вибір професії

З 20 лютого по 31 березня 2023 року я проходила практику в Ладижинському ліцеї №3 Ладижинської міської ради Вінницької області.

Керівник практики – Оксана Юріївна Зелінська. Методист із зарубіжної літератури – Леся Борисівна Поліщук, методист із виховної роботи – Наталя Андріївна Коломієць.