Із початку лютого 2015 року на факультеті української філології розпочалася стажерська педагогічна практика. І вкотре для нас привітно відчинила двері Уманська ЗОШ № 9.

Під умілим керівництвом учителя української мови, спеціаліста першої кваліфікаційної категорії Зерник Лесі Василівни реалізує інноваційні форми та методи проведення уроків рідної мови та літератури студент-практикант Чегіль Роман.

Цінного досвіду вчителя-словесника успішно набуває студентка Бабій Вікторія під пильною увагою та завдяки умілим настановам Яременко Людмили Володимирівни – вчителя української мови та літератури, спеціаліста першої кваліфікаційної категорії.

Слушно зазначити, що розпочинали набуття професійної майстерності вчителі-наставники наших студентів-практикантів теж у стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Ми з гідністю можемо пишатися їхніми здобутками на педагогічній ниві і мріяти про власні.

Студенти-практиканти ЗОШ № 9

" data-title="Педагогічна практика як можливість самореалізації">

Педагогічна практика як можливість самореалізації

Студенти-практиканти ЗОШ № 9