Нагородження

Конкурс організовано управлінням освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради. Прийом робіт тривав з 02 по 28 лютого 2024 року. З 01 по 06 березня члени журі оцінювали надані літературні твори, визначали переможців.

Нагородження переможців відбулося 09 березня під час «Шевченківських читань».

Подарунки

Наталя Зарудняк

" data-title="Перемога до дня народження Т. Г. Шевченка">

Перемога до дня народження Т. Г. Шевченка

Вітаємо Марину Зарудняк, студентку 43 групи факультету філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, з перемогою в Конкурсі молодих літераторів (ІІ місце в номінації «Проза»).

Нагородження

Нагородження переможців відбулося 09 березня під час «Шевченківських читань».

Подарунки

Наталя Зарудняк