Заключне засідання Конкурсу есе - Мій Шевченко

Відкрила спільне засідання голова ГО «Інститут модернізації змісту освіти» Тетяна Шарова, яка привітала усіх присутніх із шевченківськими святами та відзначила плідну працю журі із ретельної перевірки та виваженого оцінювання понад 2500 конкурсних робіт різних вікових категорій із 1320 закладів освіти. Зібрання освітян, філологів із різних куточків України розпочалося із перегляду презентації-вітання організаторів онлайн-заходу.

Презентація-вітання онлайн-заходу

У співорганізаторах Конкурсу займав почесне місце й Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. На спільне засідання була запрошена проректор з наукової роботи Тетяна Годованюк. Зі свого боку проректор подякувала партнерам за довіру, надану викладачам факультету філології та журналістики Інні Коломієць та Оксані Циганок, – експертувати творчі роботи конкурсантів. А також висловила сподівання на подальше ефективне співробітництво в контексті донедавна укладеного Меморандуму про співпрацю та взаємодію між обома сторонами.

Спільне засідання Конкурсу

Програма заходу була насичена змістовною характеристикою сучасного рівня осмислення творчого доробку Тараса Шевченка, збагачена статистичним інформуванням стосовно тенденції розширеної географії зацікавленістю Конкурсом та перспектив набуття ним нового статусу – МІЖНАРОДНОГО!

Кожен із представників філологічного товариства мав змогу поділитися враженнями й висловити єдину, без перебільшення, високу оцінку та відзначити шляхетну місію цього масштабного дійства!

Дякуємо організаторам за запрошення та  можливість участі у патріотичному  Конкурсі!

Інна Коломієць, Оксана Циганок

" data-title="Всеукраїнський конкурс есе «Мій Шевченко»">

Всеукраїнський конкурс есе «Мій Шевченко»

Напередодні відзначення 210-річниці народження Кобзаря, 7 березня, відбулося заключне засідання оргкомітету та членів журі VI Всеукраїнського конкурсу есе «Мій Шевченко», ініційованого Громадською організацією «Інноваційні обрії України» під егідою Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Заключне засідання Конкурсу есе - Мій Шевченко

Презентація-вітання онлайн-заходу