Диплом ІІІ ступеня

«Проводячи конкурс, ми як організатори ставили за мету реалізацію декількох завдань: популяризація та розвиток академічної культури та академічної доброчесності серед здобувачів освіти, популяризація нетолерантного ставлення до проявів академічного шахрайства; формування мотивації здобувачів освіти до самоосвіти, саморозвитку, критичного мислення та ретельної перевірки фактів», – розповідає заступник голови журі Олена Семеног.

До складу оргкомітету увійшли: Любов Пшенична (голова журі); Олена Семеног (заступник голови журі), Марина Ячменик (секретар конкурсу), Надія Кириленко, Вікторія Герман, Наталія Громова, Олена Кумеда, Олеся Калинич, Алла Рябуха, Людмила Шкурдода, Віталій Омеляненко, Наталія Пономаренко, Ольга Рудь, Артем Артюхов, Тетяна Шарова, Сергій Шаров, Єлизавета Драновська, Юлія Плужник.

Дипломом 3 ступеня була нагороджена Катерина Гуменюк, студентка 25-у групи ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська)) (наставник – Тетяна Григоренко, професор кафедри української мови та методики її навчання).

Дякуємо членам оргкомітету в організації та проведенні Конкурсу, а також членам журі, які здійснювали перевірку конкурсних робіт.

Вітаємо переможницю та її керівника! Бажаємо надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

" data-title="Перемога у Всеукраїнському конкурсі есе «Доброчесність у навчанні: дотримуватися не можна порушувати»!">

18-19 травня 2023 року у рамках  VІ  Міжнародної науково-практичної конференції  здобувачів вищої освіти і молодих учених «Академічна культура дослідника в освітньому просторі: європейський та національний досвід» було підбито підсумки Конкурсу есе «Доброчесність у навчанні: дотримуватися не можна порушувати», який проводила серед здобувачів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти Лабораторія академічної культури молодих дослідників Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Диплом ІІІ ступеня