Теоретичні та прикладні проблеми сучасної філології

Співорганізаторами та учасниками заходу стали науково-педагогічні працівники факультету іноземних мов, кафедри міжкультурної комунікації, світової літератури та перекладу Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського; гуманітарно-педагогічного факультету, кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету. Для успішного проведення семінару в умовах дистанційної форми роботи було обрано платформу Google Meet.

Програма семінару передбачала пленарні та секційні засідання.

Робота в секціях здійснювалася за такими напрямами:
      «Актуальні проблеми у мовознавчій науці», «Теоретико-лінгвістичні основи етнолінгвістики», «Основні напрями роботи зі стилістики», «Проблеми літературознавчої науки», «Польська мова у контексті мовної картини світу», «Дидактичні принципи навчання мови та літератури».

Анікіна Іннеса Валеріївна

VІІ Міжрегіональний науково-практичний семінар «Теоретичні та прикладні проблеми сучасної філології» дав змогу дослідникам об’єднати свої зусилля у вирішенні проблем сучасної славістики.

Торчинський Михайло Миколайович

Дякуємо співорганізаторам семінару за дружню атмосферу, можливість спілкуватися з  майстрами своєї справи, творчо і професійно розвиватися.

" data-title="Міжрегіональний науково-практичний семінар «Теоретичні та прикладні проблеми сучасної філології»">

11 травня 2023 р.  у рамках Днів науки в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті філології та журналістики відбувся VІІ Міжрегіональний науково-практичний семінар «Теоретичні та прикладні проблеми сучасної філології». Захід провела кафедра слов’янських мов та зарубіжної літератури.

Теоретичні та прикладні проблеми сучасної філології

Програма семінару передбачала пленарні та секційні засідання.

Робота в секціях здійснювалася за такими напрямами:

Анікіна Іннеса Валеріївна

Торчинський Михайло Миколайович