Дар'я Данилко

Вручення відбулося 9 березня в Будинку вчителя: особисто мером міста Умані Іриною Плєтньовою.

Сама Дар’я бути на врученні не змогла, бо мала якраз такі ж Шевченківські заходи у своїй школі, де вона почала викладати, тож подяку на урочистостях замість неї виголошувала керівниця літоб’єднання, доцентка кафедри української літератури, українознавства та методик їх викладання Марина Степанівна Павленко.

Марина Степанівна Павленко

Але Дар’я поділилась враженнями та емоціями:

«Важко було обрати з усіх моїх творів ті, які можна з гордістю представити на конкурсі, бо поезій багато, а кількість обмежена.

Поезія «Книга» була написана в далекому 2020 році. Мене дуже вразила повість І. Нечуя-Левицького «Хмари», і я хотіла донести власним прикладом своїм читачам те, настільки важливо в нашому суспільстві не забувати читати справжні книги.

«Сповідь Кассандри» була написана в 2022 році після прочитання п’єси Лесі Українки «Кассандра». Я завжди захоплювалася творчістю цієї письменниці, але п’єса мене настільки вразила, що я вирішила написати цю сповідь.

«Ненаписані SMS» присвячений моїй давній подрузі, яка зараз, на жаль, за кордоном. Я дуже сумую за нею, тому вирішила представити вам цей вірш.

«Не набридне літати» – найновіший мій вірш, написаний в кінці 2022. Присвячений моєму порятунку: важливій та дорогій для мене людині, яка врятувала мене, допомогла піднятися з колін у важкий час.

Я була дуже щаслива дізнатися, що виборола 1 місце у секції «Поезії», адже ніколи навіть не мріяла, що мене так високо оцінять шановні члени журі.

Я відчувала неабияку відповідальність під час конкурсу, адже я представник факультету філології та журналістики УДПУ на місто».

" data-title="Перемога в літературному конкурсі! (З новин університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана)">

Наша студентка, учасниця університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана Дар’я Данилко здобула перше місце в конкурсі молодих літераторів, організованому Уманською міською територіальною громадою, ура!

Дар'я Данилко

Марина Степанівна Павленко

Але Дар’я поділилась враженнями та емоціями: