Характеристика НМТ

Модератор зустрічі доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Тетяна Володимирівна Лопушан продемонструвала учасникам зустрічі презентацію про історію та життя факультету філології та журналістики, розповіла про актуальні освітні програми, наукові та освітні центри, лабораторії, навчальні кабінети факультету, які дозволяють забезпечити високу якість викладання навчальних дисциплін у процесі підготовки фахівців.

Тетяна Володимирівна Лопушан

До зустрічі також долучилися доценти кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Віта Григорівна Кириченко, Олександр Михайлович Санівський, Оксана Олександрівна Циганок та старший викладач Наталія Іванівна Зарудняк.

Валерія Храпач

" data-title="Зустріч зі студентами Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка">

13 березня 2023 року кафедрою української літератури, українознавства та методик їх навчання в рамках підготовки до Дня відкритих дверей було організовано онлайн-зустріч зі студентами Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка (м.Прилуки Чернігівської області).

Начальник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки УДПУ Валерія Олександрівна Храпач розповіла про особливості організації та умови складання цьогорічного національного мультипредметного тесту, про терміни та специфічні риси цьогорічної вступної кампанії, а також відповіла на питання майбутніх абітурієнтів.

Характеристика НМТ

Тетяна Володимирівна Лопушан