Галина Дацюк

Спікерами цього заходу була Галина Дацюк – журналістка, голова Жіночого Центру «Спадщина», дослідниця життя, педагогічної та громадської діяльності Софії Русової, лауреатка премії імені Софії Русової,  Івана Огієнка, співавторка книги «На хресній дорозі. Історія листування родини Ліндфорсів-Русових».

➡ Гостьова онлайн-лекція відбудеться у межах серії просвітницьких вебінарів «ЦВІТ УКРАЇНСЬКОЇ ПЕДАГОГІКИ: СУЧАСНЕ І МИНУЛЕ»

Галина Дацюк

Ініціатор та організатор серії просвітницьких вебінарів – Наталія Філіпчук, доктор педагогічних наук, провідний науковий співробітник відділу змісту і технології педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, член Кафедри ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття», Голова первинного осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка при ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України.

Співорганізаторами виступили:

• Центр неперервної освіти / Lifelong Education Centre
      • Кафедра ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття» при ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України
      • ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України
      " data-title="«Прийдіть, будемо жити задля наших дітей». Гостьова онлайн-лекція">

«Прийдіть, будемо жити задля наших дітей». Гостьова онлайн-лекція

10 березня 2023 року студенти  ОПП Філологія. Українська мова та література  і ОПП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))»;  Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська)); Середня освіта (Українська мова і література). Спеціальна освіта; Середня освіта (Українська мова і література). Редагування освітніх видань відвідали онлайн гостьову лекцію «Педагогічна спадщина Софії Русової (прийдіть, будемо жити задля наших дітей)».

Співорганізаторами виступили:

• Центр неперервної освіти / Lifelong Education Centre