Круглий стіл

До наукового заходу також долучилися досвідчені й молоді науковці, здобувачі вищої освіти з низки навчальних закладів України. Зокрема, окрім вже названих Національного авіаційного університету та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, в обговорені важливих питань сучасного шевченкознавства взяли участь представники Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Державного університету телекомунікацій, Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету».

Н. І. Зарудняк

Студентка 12 групи Анна ПЕРЕНЧУК (науковий керівник: Наталія Іванівна ЗАРУДНЯК, старший викладач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання факультету філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини) виступила з доповіддю на тему: «Шевченко в українському образотворчому мистецтві».

Анна ДОЦЕНКО

Студентка 11 групи Анна ДОЦЕНКО (науковий керівник: Тетяна Володимирівна ЛОПУШАН, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання факультету філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини) розповіла про результатами свого дослідження на тему «Образ Шевченка в українській літературі».

Анна ДОЦЕНКО

Разом із вихованцями в науковій дискусії взяла участь і доцент Тетяна Володимирівна  ЛОПУШАН, яка поділилася міркуваннями про «Джерела та складові міфу про Тараса Шевченка в українському культурному просторі».

Тетяна Лопушан

Зі своїми поезіями, присвяченими Шевченкові, звернувся до учасників круглого столу і доцент кафедри української мови та методики її навчання факультету філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Василь Вікторович ДЕНИСЮК.

Василь Денисюк

Студенти-першокурсники не лише набули безцінного досвіду участі в наукових дискусіях поза межами рідної alma mater, але й розширили свій світогляд та отримали величезне задоволення від майстерно зроблених презентацій, якими візуалізувалися виступи учасників круглого столу.

" data-title="Перший досвід наукових дискусій поза межами alma mater">

Перший досвід наукових дискусій поза межами alma mater

5 березня 2023 року студенти 11 та 12 академічних груп під керівництвом доцента кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання факультету філології та журналістики Тетяни Володимирівни ЛОПУШАН та старшого викладача цієї ж кафедри Наталії Іванівни ЗАРУДНЯК узяли участь у роботі Круглого столу молодих учених, аспірантів «Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра», який на вшанування памʼяті Великого Кобзаря організувала кафедра української мови та культури факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету.

Круглий стіл

Н. І. Зарудняк