Поки студенти освоюють вершини науки і здобувають свій майбутній фах, учні Уманського навчально–виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І – ІІ ступенів імені Ю.О.Гагаріна – педагогічний ліцей» готуються до вступу в Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. Вони не лише засвоюють курс загальноосвітніх навчальних дисциплін, а й поглиблено вивчають предмети певного напряму.

Так, ліцеїсти, що навчаються у класах філологічного спрямування, додатково мають можливість поглибити свої знання з української мови і підготуватися до складання ЗНО на заняттях факультативу, який проводить доцент кафедри практичного мовознавства І. В. Хлистун.

Тож побажаймо успіхів майбутнім абітурієнтам. Наш університет і факультет української філології чекають на них.

" data-title="Підготовка до вступу в університет">

Підготовка до вступу в університет

19.10.2014