Сертифікати учасників онлайн курсів у червні 2023 року

Отримали сертифікати за одним базовим рівнем – 42 особи (100% до кількості учасників онлайн курсів); за двома (базовий, середній) – 39 (92,9% до кількості учасників онлайн курсів); за трьома рівнями (базовий, середній, поглиблений) – 33 (78,6% до кількості учасників онлайн курсів).

За цією статистикою – цікаві лекції, творчі завдання, практика та розвиток власної інформаційно-цифрової компетентності. Учасники удосконалили навички використання цифрових технологій і технологій дистанційного навчання в освітньому процесі, навчалися різноманітним варіантам оцінювання результатів навчання здобувачів вищої освіти в умовах цифрового освітнього середовища, знайомилися з різноманітними платформами, що дозволяють реалізовувати компетентнісний підхід в умовах дистанційного та змішаного навчання.

" data-title="ПІДСУМОВУЄМО РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ ВИКЛАДАЧІВ В ОНЛАЙН КУРСАХ «GOOGLE DIGITAL TOOLS FOR EDUCATION / ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ»">

Упродовж навчального року науково-педагогічні працівники факультету активно брали участь в онлайн курсах «Google digital tools for education / Цифрові технології Google для освіти», які були організовані за підтримки Міністерства освіти і науки України та компанії «Google Україна».

Статистика: на факультеті філології та журналістики працює 45 науково-педагогічних працівників. Взяли участь в реалізації програми 42 викладача (93,3%).

Сертифікати учасників онлайн курсів у червні 2023 року