З 6 до 10 грудня 2021 року вчителі закладів загальної середньої освіти мали змогу підвищувати кваліфікацію зі спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література). Курси за напрямом «Українознавча пошукова робота в закладах загальної середньої освіти» організувала координатор цього виду освітньої діяльності на факультеті – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Оксана Циганок, заняття проводила кандидат педагогічних наук, доцент цієї кафедри Валентина Гончарук.

014.01 Середня освіта (Українська мова і література). Курси за напрямом «Українознавча пошукова 014.01 Середня освіта (Українська мова і література). Курси за напрямом «Українознавча пошукова

У процесі активної взаємодії під час занять із курсантами було обговорено такі важливі теми: «Зміст, мета і завдання українознавчої пошукової роботи в закладах загальної середньої освіти», «Основні методи записування українознавчого матеріалу» та «Особливості записування різних жанрів фольклору»; акцентовано увагу на важливості збагачення навчальних дисциплін у закладах загальної середньої освіти українознавчим компонентом.

На завершення курсів вчителі висловили слова вдячності за належну організацію курсів, змістовність та інформаційну насиченість занять, створення дружньої атмосфери, а також запевнили, що отримані фахові знання будуть використовувати під час підготовки уроків української мови та літератури, організації українознавчої діяльності в закладах загальної середньої освіти, а зібраний матеріал складе основу розроблених ними сценаріїв різноманітних українознавчих заходів.

" data-title="Підвищення кваліфікації – шлях до розвитку професійних компетентностей">

Підвищення кваліфікації – шлях до розвитку професійних компетентностей