Восьмикласники поруч із Мариною Зарудняк

Напередодні знаменного дня учні 8 класу разом зі студенткою-практиканткою Мариною Зарудняк заглибилися у світ долі та творчості Лесі Українки. Щоб унаочнити ознайомлення учнів з ключовими моментами життя поетеси, її неперевершеним талантом та силою духу, було підготовлено цікаве відео та цікаві презентації.

Восьмикласники дивляться відео.

Для перевірки знань, кращого засвоєння інформації восьмикласники зіграли в інтерактивну квізгру, створену на основі біографії Лесі Українки.

Учні з радістю та азартом відповідали на запитання, які з’являлись на екрані мультимедійної дошки, адже гра проходила в режимі “Субмарина”. Цей формат додав емоцій та зацікавив кожного учасника.

Клас працює.

Завдяки цьому літературному заходу учні не лише поглибили свої знання про Лесю Українку, але й отримали заряд позитивних емоцій, а також відчули справжнє єднання з українською культурою та історією.

Марина ЗАРУДНЯК

" data-title="Позитивні емоції під час проходження практики">

Позитивні емоції під час проходження практики

У Бабанському ліцеї стало вже гарною традицією відзначення пам’ятних літературних дат. 25 лютого – день народження Лесі Українки, видатної української поетеси, авторки прозових та драматичних творів, фольклористки, однієї з центральних постатей національної культури.

Восьмикласники поруч із Мариною Зарудняк

Восьмикласники дивляться відео.