Учасники олімпіади

І місце посіли: Галина Карабань, студентка 42 групи ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська)), та Ірина Хімченко, 22 група, ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська));

2 місце вибороли студентка 42 групи ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська)) Дудар Надія та студентка 22 групи ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська)) Анна Ільницька;

3 місце здобули  Ілона Бринза, студентка 22 групи ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська)),  Олена Войтенко, студентка 43 групи ОП Середня освіта (Українська мова і література) Психологія, Анастасія Дячок, студентка 31 групи ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)), Віктор Заленський, магістрант 154м групи, ОП Середня освіта (Українська мова і література), Данило Кравчук, студент 43 групи ОП Середня освіта (Українська мова і література). Психологія, Тетяна Пісарогло, студентка 22 групи ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська)), Анастасія Поліщук, студентка 31 групи ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)), Дар’я Черах, студентка 43 групи ОП Середня освіта (Українська мова і література). Психологія, Олександр Цимбал, магістрант 154м групи, ОП Середня освіта (Українська мова і література).

Викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання на чолі з завідувачем кафедри Наталією Петрівною Сивачук вітають переможців і бажають у подальшому нових успіхів!

Наталя ЗАРУДНЯК

" data-title="Переможці І етапу олімпіади з української літератури">

Переможці І етапу олімпіади з української літератури

За результатами  перевірки робіт учасників предметної олімпіади членами журі, Тетяною Володимирівною Лопушан, Мариною Степанівною Павленко, Оксаною Олександрівною Циганок та Наталею Іванівною Зарудняк, було визначено переможців.

Учасники олімпіади

Наталя ЗАРУДНЯК