Робота в редакції

Практика – найбільш хвилюючий і довгоочікуваний момент у житті студента, а особливо першокурсника. Два тижні я перебувала на навчальній (ознайомлювальній) практиці із журналістики, практикувалась у газеті “Жашківщина”, і повинна сказати, що це – надзвичайний досвід. Робота в редакції, справжні робочі наради, величезна кількість інформації – все це заглиблює у той світ, про який ми дізнавалися зі сторінок підручників із журналістики. Відразу почуваєш себе не тільки студентом, а й справжнім журналістом, і це додає мотивації, впевненості, натхнення.

Етапи підготовки статті

Переконана, що не помилилася з вибором бази практики. Так цікаво спостерігати за тим, як серед десятків різних матеріалів відбираються найцікавіші, як потім цю інформацію розміщують при макетуванні, і наскільки надзвичайним є відчуття, коли тримаєш у руках свіжий номер газети, за створенням якого ти спостерігала (особливо неймовірні відчуття, якщо там опублікована твоя стаття).

Враження від проходження практики

Дуже цікаво вийти з ролі реципієнта і побачити, наскільки складною, але цікавою є робота журналіста в друкованому ЗМІ.

Для кожного майбутнього фахівця важливо зазирнути за лаштунки журналістики, і ознайомлювальна практика дає всі можливості це зробити.

Лілія Джемесюк

" data-title="Практика – час, коли параграфи з підручників оживають">

Практика – час, коли параграфи з підручників оживають

Робота в редакції