Леонід Козинський , Марина Павленко , Артем Гончарук

А ми дякуємо всім тим, хто знайшов час і доєднався до зустрічі. А це і першокурсники, і старші учасники, і випускники, і викладачі, і навіть учитель української мови та літератури з іншого регіону! А саме: Анастасія Бойченко, Артем Гончарук, Дар’я Данилко, Вікторія Довгань, Анастасія Кириленко (вона ж модератор онлайн-сторінки), Олександра Козавчинська, Леонід Козинський, Марина Короткоручко, Наталія Кучеренко, Діана Кушнір, Світлана Швець, Назар Шворак, Наталія Шкільнюк та Маріна Щетько.

Наталія Шкільнюк , Вікторія Довгань

Хтось із них читав власні тексти, хтось висловлював свої враження, а хтось – просто слухав і надихався. Атмосфера творчості та натхнення точно нікого не залишила байдужими. Тему наступного домашнього завдання складали колективно і, обігравши назву відомої казки Івана Франка та осінньої пори, придумали таке: “Фарбовані(ий) лисТи”.

Інтригує? Приєднуйтесь!

" data-title="“Про що мовчить гугл” (Засідання об’єднання імені Миколи Бажана)">

“Про що мовчить гугл” (Засідання об’єднання імені Миколи Бажана)

Чому наше суспільство «докотилося» до цифрової деградації? Як уплітати в маскувальні сітки власні сенси? Чи завжди розставання буває сумним? Про це все вам точно не розкаже гугл. Адже саме така тема: «Про що мовчить гугл», – була задана як домашнє завдання для цього засідання.

Леонід Козинський , Марина Павленко , Артем Гончарук

Наталія Шкільнюк , Вікторія Довгань