Завданням експертів було проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми Культурологія (Українознавство) зі спеціальності 034 Культурологія за другим (магістерським) рівнем вищої освіти в Уманському педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Знайомство комісії з університетом розпочалося з проведення екскурсії навчальними корпусами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Експерти познайомилися з ректором університету, доктором педагогічних наук, професором Безлюдним Олександром Івановичем, який побажав їм плідної та продуктивної роботи.

У супроводі декана факультету української філології доктора педагогічних наук, професора Коваль Валентини Олександрівни, т.в.о. завідувача кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання кандидата педагогічних наук, доцента Циганок Оксани Олександрівни експертна комісія продовжила роботу перевіркою акредитаційної справи. Членам комісії було надано всі необхідні матеріали, документи, угоди, навчально-методичні комплекси, які підтверджують якісну та ефективну підготовку фахівців зі спеціальності 034 Культурологія (Українознавство), освітній ступінь «магістр».

Експерти ознайомилися з роботою науково-дослідної лабораторії «Підготовка студентів-філологів до українознавчої роботи в загальноосвітній школі», науково-методичного центру «Дослідження народної вишивки Східного Поділля», науково-методичного центру художньо-педагогічної творчості імені Степана Павленка.

" data-title="Проведення акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми Культурологія (Українознавство)">

У період з 4 по 6 червня 2018 року на факультеті української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини працювала експертна комісія, затверджена наказом МОН України (№705-л від 15. 05. 2018 р.) «Про проведення акредитаційної експертизи» у складі головуючої Герчанівської Поліни Евальдівни – завідувача кафедри культурології та інформаційних комунікацій Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, доктора культурології, професора та Дмитренка Миколи Костянтиновича – провідного наукового співробітника відділу української та зарубіжної фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАН України, доктора філологічних наук, професора.