Психолого-педагогічна практика здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр»

Л. П. Пархета познайомила присутніх студентів із груповими керівниками, особливостями організації практики. Наголосивши, що   практика є найважливішою ланкою в системі професійної підготовки вчителя. Цей вид практики є початковим етапом практичної підготовки студентів до професійної діяльності, на якому закладаються основи практичних умінь і навичок, творчого ставлення до діяльності, відбувається формування професійних якостей особистості майбутнього педагога. Практика проводиться в закладах загальної середньої освіти. Студенти беруть участь в основних видах діяльності вчителя української мови та літератури і виконують функції асистента класного керівника.

Доцент Н.В. Дудник привітала студентів із початком першої практики як здобувачів вищої освіти УДПУ,  повідомила про зміст програми практики та вимоги до виконання завдань. Керівники практики обмінялися рекомендаційними настановами з урахуванням того, що заклади загальної середньої освіти працюють у різних формах, зважаючи на епідеміологічні умови регіонів України.

" data-title="Психолого-педагогічна практика здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр»">

Психолого-педагогічна практика здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр»

18 листопада 2021 року відбулася настановча конференція з навчальної (психолого-педагогічної) практики зі здобувачами вищої освіти Іу курсу факультету української філології. У роботі конференції взяли участь  перший заступник декана І.С. Гонца, заступник декана з практичної підготовки Л.П. Пархета, керівники практики від кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Н.В. Дудник та від кафедри психології А.В. Шулдик та К.В. Шаповалюк.