Людмила Новаківська , Марина Павленко , Світлана Шуляк , Оксана Денисюк , Наталя Сивачук , Олександр Санівський

На відкриття наукового форуму завітали високоповажні гості державного чину: заступник голови Черкаської обласної державної військової адміністрації Олександр Григорович Шамрай та очільник обласного департаменту управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Вікторович Данилевський.

Валерій Вікторович Данилевський , Олександр Григорович Шамрай Андрій Миколайович Гедзик, Лариса Йовенко , Наталія Осіпенко , Ірина Гонца

Берегиня краєзнавчих студій історичної Уманщини Наталія Петрівна Сивачук поділилася клопітким досвідом вивчення, збереження культурно-історичної спадщини регіону.

Колектив українознавців-однодумців згуртувався навколо спільної експедиційно-пошукової справи науково-дослідної лабораторії «Підготовка студентів-філологів до українознавчої роботи в школі», провідним гаслом діяльності якої є відстоювання національних ідеалів, утвердження духовних цінностей, збереження пам’яті про тих, хто сприяв розвитку культури регіону, популяризував духовні багатства рідної землі.

Лариса йовенко , Наталія Осіпенко , Тетяна Григоренко , Ірина Гонца, Юрій Ревук

До широкої аудиторії слухачів доповідачі зацікавлено донесли педагогічно-фольклорну спадщину Теофіла Фіялка, розкрили словесні скарби Уманщини в дослідницькому спадку Василя Доманицького, відтворили різні грані доробку такий постатей як Костянтин Кржемінський, Вадим Щербаківський, висвітлили культурне та громадське життя Умані та Уманщини в рецепції Ольги Діденко, Олександра Алеша, Якова Струхманчука, окреслили основні віхи українознавчої діяльності Надії Суровцової, торкнулися питань українознавства в освітньому процесі Уманщини.

Влентина Розгон , Зоя Комарова ,  Олена Дуденко

Філологічна спільнота факультету в цілому продемонструвала вагомість педагогічної справи в патріотичному становленні особистості. І вкотре переконливо довела: по-особливому значущою в умовах воєнної доби виступає освітянська місія збереження ідентичності нації, її культурного фонду, розвиток антропології та етнології.

" data-title="РЕГІОНАЛЬНЕ КРАЄЗНАВСТВО : ТРАДИЦІЇ ІНТЕЛІГЕНЦІЇ УМАНЩИНИ">

РЕГІОНАЛЬНЕ КРАЄЗНАВСТВО : ТРАДИЦІЇ ІНТЕЛІГЕНЦІЇ УМАНЩИНИ

Викладачі кафедри української мови та методики її навчання  взяли участь у Регіональному науково-методичному семінарі «Українознавство Уманщини в іменах  і дослідженнях».

Лариса йовенко , Наталія Осіпенко , Тетяна Григоренко , Ірина Гонца, Юрій Ревук

Влентина Розгон , Зоя Комарова ,  Олена Дуденко