У рамках відзначення Міжнародного дня дитячої книги кафедра української літератури , українознавства  та методик їх навчання  26 березня в заочній формі провела регіональний науково-методичний семінар «Література для дітей і дитяче читання у контексті сучасної літературної  освіти».

У роботі семінару взяли участь 67 учасників. Інтерес до проблематики семінару виявили викладачі кафедр факультету української філології, факультету початкової освіти, факультету дошкільної та спеціальної освіти, учителі закладів загальної середньої освіти міста, магістранти та студенти.

До розгляду на семінарі було запропоновано широкий спектр питань, які актуалізують важливість такого явища сучасного науково-культурного простору, як література для дітей і про дітей:

• дитяча література в історичному розрізі;
      • жанрово-стильова специфіка сучасних творів для і про дітей;
      • компаративні аспекти дослідження української та зарубіжної літератури для дітей та юнацтва;
      • лінгвостилістичні аспекти творів для і про дітей;
      • міждисциплінарні студії дослідження літератури для дітей і підлітків;
      • проблема кризи дитячого читання.

У своїх доповідях науковці репрезентували результати дослідницьких студій, а вчителі-практики поділилися досвідом викладання творів дитячої літератури та покращення ситуації щодо стану дитячого читання.

За підсумками семінару було прийнято резолюцію.

" data-title="Регіональний науково-методичний семінар «Література для дітей і дитяче читання у контексті сучасної літературної освіти»">

• дитяча література в історичному розрізі;
      • жанрово-стильова специфіка сучасних творів для і про дітей;
      • лінгвостилістичні аспекти творів для і про дітей;
      • міждисциплінарні студії дослідження літератури для дітей і підлітків;
      • проблема кризи дитячого читання.

За підсумками семінару було прийнято резолюцію.

02.04.2020