До команди «Ревізора» входять члени студради на чолі зі студдеканом Юлею Жироховою та заступником Мариною Король. Під час перевірки виявили переможців: кімната 487 гуртожитку №1 і кімната 513 гуртожитку №2. Найкращі кімнати отримали відзнаки від факультетського “Ревізора”.

" data-title="«Ревізор» на факультеті української філології">

«Ревізор» на факультеті української філології

«Гуртожитками ходить ревізор», – чулося на 5-му поверсі гуртожитку №2 та на 8-му поверсі гуртожитку №1, адже саме там мешкають юні філологи. Команда «Ревізор» нещодавно тестувала гуртожитки та перевіряла комфорт у кімнатах, їх чистоту, порядок та зовнішній вигляд.