Море найприємніших вражень від зустрічей із читачами загальноосвітніх шкіл №27 і 28 у м. Черкаси отримала доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Марина Павленко.ФУФ УДПУЗустрічі відбулися в рамках роботи центру краєзнавчо-педагогічної творчості імені Степана Павленка, який намагається поєднати школу й літературу, а також – за ініціативи черкаських учителів та секретаря черкаського осередку Національної спілки письменників України Івженко Валентини Евгенівни.ФУФ УДПУ

Діти дуже гарно сприймали гостю. Мало того, що скупили всі книжки і замовили ще. Також ледь не розірвали на шматочки від бажання отримати автограф і фото на згадку. Засипали питаннями, від традиційних: “Що надихає на творчість?” до несподіваних: “Чи заздрять вам інші письменники?”. “Нарешті почали вивчати Вас за програмою!” – раділи семикласники. А п’ятикласники просто стрибали від щастя і обдарували щедрими саморобними гостинцями: від класичних браслетиків до дерев’яних птахів.

У такі хвилини віриться в те, що праця на ниві Слова таки ж – немарна і що надія на щасливе майбутнє України – є.

" data-title="Ще трохи зустрічей з Черкаськими вчителями і школярами">

Ще трохи зустрічей з Черкаськими вчителями і школярами

06.06.2016