Тому, любі наші філологи, бажаємо творчого натхнення й Божого благословення у вашій нелегкій і високій справі. Нехай життєдайне та плідне Слово ніколи вас не полишає, а тільки примножується і квітне в художніх і наукових сувоях вашої творчості.

Зичимо успіхів і реалізації всього задуманого, поетичної наснаги й багатого врожаю на професійній філологічній ниві!

З повагою – адміністрація факультету української філології

" data-title="Шановна філологічна родино! Вітаємо з Днем філолога!">

Шановна філологічна родино! Вітаємо з Днем філолога!

Значення Слова неможливо переоцінити. Біблія нам говорить: “Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово. Воно в Бога було споконвіку. Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього” (Євангеліє від Іоанна 1:1-4). Мистецтво володіння Словом завжди вивищувало людину, давало змогу впливати на інших, керувати народами. Історія та культура кожної нації, родини, людини зберігається у Слові, передається і твориться в ньому. Слово є найстрашнішою зброєю і водночас найбільшою надією, порятунком і розрадою. Тому той, хто опанував Слово, зробив його своїм професійним інструментом – отримав більше ніж фах: можливість дорівнятися до Творця у акті здійснення Слова… Таких людей здавна називали «любословами», а сьогодні – філологами.

З повагою – адміністрація факультету української філології