Учасниці університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана Віка Капуловська, Настя Кириленко й Наталя Кучеренко стали переможцями обласного літературного конкурсу «Роду криниця віща»!

Кучеренко Наталія посіла I місце за свою поетичну добірку, Анастасія Кириленко (у неї – проза) та Вікторія Капуловська (також поезія) розділили між собою друге місце. Керівником їхнім була голова літоб’єднання, доцент кафедри українсько літератури, українознавства та методики їх навчання, член національної спілки письменників Марина Степанівна Павленко.

Нагородження відбувалось у стінах Будинку вчителя, м. Черкаси.

Як згадує учасниця церемонії Наталя Кучеренко, «упродовж двох годин ведучі, письменниця Валентина Коваленко (вона ж – і головний організатор конкурсу) та Володимир Поліщук – голова Черкаської організації Національної спілки письменників, доктор наук – не втомлювалися дивувати нас власними історіями, охайно загорнутими  у поетичне слово».

Також Наталя додає: «Від слів, що лунали зі сцени, було так хороше і трепетно. Так буває тільки тоді, коли приїздиш додому до дорогих серцю людей».

Воно й не дивно, адже конкурс – про родину!

По завершенню конкурсу учасники мали змогу поспілкуватися з письменниками Черкащини та сфотографуватися.

Та чи не найголовнішою нагородою для переможців є видана з такої нагоди колективна збірка з їхніми власними творами!

" data-title="Цілих три перемоги в літературному конкурсі!">

Цілих три перемоги в літературному конкурсі!

Нагородження відбувалось у стінах Будинку вчителя, м. Черкаси.

Воно й не дивно, адже конкурс – про родину!