Керівник – кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Сивачук Наталя Петрівна. Під час участі в роботі майстер-класу студенти-філологи працюють над удосконаленням власного мовлення, а відтак – оволодівають словом як універсальним інструментом спілкування, навчання, виховання і дії.

Шанувальники красного Слова мали змогу вкотре відчинити двері в дивовижно яскравий світ спадщини видатних українських письмеників Миколи Бажана, Павла Глазового, Олександра Довженка, Ліни Костенко, Олександра Олеся, Павла Тичини, Василя Симоненка, Т. Шевченка та ін.

До творчого звіту майстер-класу «Театр Слова» долучилися творчі колективи факультету мистецтв, які на високому професійному рівні виконали музично-хореографічні композиції «Матір Дана», «Народження мрії», «Українські самоцвіти» та ін.

" data-title="Творчий звіт майстер-класу «Театр Слова»">

Творчий звіт майстер-класу «Театр Слова»

18 травня відбулася літературно-музична композиція, присвячена творчості видатних українських митців. Захід підготували учасники майстер-класу «Театр Слова», що діє при факультеті української філології впродовж багатьох років.