Магістранти представили на розгляд основні результати своєї наукової діяльності, новизну поставлених питань, оригінальність їх вирішення, ступінь володіння методами дослідження, логічність, послідовність, аргументованість, грамотність викладення матеріалу та надали вичерпні відповіді на зауваження викладачів. Результати захисту показали, що студенти не лише на високому рівні володіють теоретичними знаннями, а й досить вміло застосовують їх для розв’язання конкретних практичних задач, що є необхідною умовою становлення їх як фахівців.

Захист курсового проекту студенткою І м курсу 153-м групи  спеціалізації «Польська мова» Рудою Оксаною.

Захист курсового проекту студенткою І м курсу 152-м групи спеціалізації «Російська мова» Веретільною Олександрою.

Членами комісії матеріали представлені магістрантами були перевірені на відповідність вимогам по оформленню, змісту та структурі.

Вітаємо усіх студентів з успішним захистом! Так тримати! Бажаємо натхнення та ще більших творчих і наукових злетів та професійного зростання!!! Ми вами дуже пишаємося!!!

" data-title="Захист курсових робіт зі спеціалізацій «Польська мова» та «Російська мова»">

Захист курсових робіт зі спеціалізацій «Польська мова» та «Російська мова»

У рамках відзначення Днів науки, що проходять в межах Всеукраїнського фестивалю науки 17 – 18 травня 2018 року відбувся захист курсових робіт зі спеціалізацій «Польська мова» та «Російська мова» магістрантами  І м курсу 152-м–153-м груп. Захист приймали завідувач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури, кандидат філологічних наук, доцент Ріднева Любов Юріївна, кандидат філологічних наук, доцент Анікіна Інесса Валеріївна, викладач Лукіна Лія Русланівна, кандидат філологічних наук, доцент Осіпчук Галина Валентинівна, які дали високу оцінку підготовці та захисту курсових робіт.

Із вітальним словом та побажанням успіхів до магістрантів звернулася завідувач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури, кандидат філологічних наук, Ріднева Любов Юріївна, яка наголосила, що курсова робота є одним із видів наукової діяльності, самостійним навчально-науковим дослідженням студента і має на меті системно продемонструвати теоретичні знання з вивчення конкретної дисципліни, рівень володіння первинними навичками дослідної роботи, інформаційними матеріалами, вміння збирати, аналізувати, творчо осмислювати мовні факти, формулювати висновки, пропозиції та рекомендації з предмету дослідження.