Василь Пахаренко

Чого варті вже бодай назви, як-от: «“Кримська солідарність” як осередок супротиву окупації Криму» (Вероніка Романова, учениця Тальнівського економічно-математичного ліцею), «Збірка “Кримський інжир”: ідейно-художній аналіз образів діалогу кримськотатарської та української культур» (Поліна Цвільковська, Черкаський гуманітарно-правовий ліцей), «Художнє осмислення трагедії російсько-української війни в сучасній народній поезії» (Катерина Гурин, Чорнобаївська гімназія), «Мандрівка “Мануфактурою мрій” Вікторії Дорошенко – поетеси з Райгорода» (Юля Дмитренко, Райгородський ліцей), «Образ Осені в моїй і чужій поезії» (Домініка Волицька, Тинівський закладу загальної середньої освіти I-III ступенів), «З Україною в серці: поетичний і педагогічний доробок Валентини Колесник» (Анастасія Цимбал, Жашківський ліцей №3).

Василь Пахаренко

Члени журі, крім Марини Павленко, – письменники й науковці Валентина Коваленко та Василь Пахаренко (очільник).

Під час захисту були й дискусії. Наприклад, чи етично порівнювати свою «початківську» поезію з визнаними митцями (а чому б і ні?), якого митця можна назвати народним, чи всякі вірші про війну є поезією тощо.

Захід минув плідно й емоційно.

Усі учасники отримали призові місця.

" data-title="Ще трохи про роботу МАН">

Ще трохи про роботу МАН

Об’єднана секція «Кримськотатарська гуманітаристика й художня творчість» зазвичай набирає небагато учасників. Але всі вони – творчі, талановиті й дуже старанні.

Ось і цього року, за свідченням представниці журі, доцентки кафедри української літератури, українознавства та методик їх викладання Марини Степанівни Павленко, і роботи, й автори (точніше, авторки) зібралися дуже цікаві.

Василь Пахаренко

Захід минув плідно й емоційно.

Усі учасники отримали призові місця.