Наталія Савчук

Ви здобули середню освіту і постали перед вибором майбутньої долі. Ви обираєте професію, а відтак і спеціальність у вищій школі, щоб учитися далі й стати висококласним спеціалістом. Професія журналіста сьогодні приваблює багатьох молодих людей численними перевагами, широкими можливостями,  найважливіші з яких розглянули у Студії журналістики.

Професія журналіста приваблює можливістю доносити до людей правду, примножувати в світі добро, боротися за справедливість. У здійсненні цих завдань полягає реалізація безпосередніх функцій журналістики. Людина не просто потребує знань про світ, а потребує їх з практичною метою: створити цей світ зручним для свого життя, для співжиття в ньому осіб різної національності, відмінного соціального статусу, різного віросповідання. Людину не полишає мрія про досконале суспільство, а відтак і думка: чи можна від створення досконалих творів перейти до створення досконалого життя. Журналістська творчість має на меті поліпшення, вдосконалення суспільства.

Студія журналістики факультету філології та журналістики

Лариса Задояна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики подякувала за увагу та запросила охочих на наступне заняття.

Лариса ЗАДОЯНА

Після зустрічі усі з задоволенням зробили спільне фото.

Школа журналістики

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики Лариса ЗАДОЯНА

" data-title="Школа журналістики: простір для твоєї самореалізації">

Школа журналістики: простір для твоєї самореалізації

5 жовтня розпочала роботу Студія журналістики факультету філології та журналістики.

Наталія Савчук, кандидат філологічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики провела перше заняття та розповіла про початок і перспективи кар’єри журналіста.

Наталія Савчук

Студія журналістики факультету філології та журналістики

Лариса ЗАДОЯНА

Після зустрічі усі з задоволенням зробили спільне фото.

Школа журналістики