Поділитися новиною
Співпраця з Вінницьким гуманітарно-педагогічним коледжем
Факультет української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини плідно співпрацює з Вінницьким гуманітарно-педагогічним коледжем. Традиційно відбуваються засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури», видруковуються методичні рекомендації.
Нині для студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації надзвичайно важливою є підготовка до складання зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти. Його необхідним складником є пробне тестування, оскільки воно дає можливість ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт; пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей; навчитися ефективно розподіляти час; оцінити свій рівень навчальних досягнень.
Тому викладачі кафедри практичного мовознавства канд. філол. наук, доц. Січкар С.А., канд. філол. наук, доц. Хлистун І.В. та старший викладач кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій Паршукова Л.М., за допомоги і сприяння відділу професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки та особисто канд. пед. наук, доц., помічника ректора Цимбал-Слатвінської С.В., організували та провели безкоштовну пробну сесію ЗНО з української мови і літератури для студентів ІІ курсу.
Своє бачення підготовки до успішного складання ЗНО висловив О.М. Авраменко, очільник робочої групи з розробки програм зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Також він є упорядником посібників для проведення державної підсумкової атестації в українських школах та переможцем усеукраїнських конкурсів підручників.
Усі присутні ознайомилися з його цікавими й корисними виданнями. Під час презентації своїх робіт автор розповів, як він обирає формати книг, за яким принципом у них розміщена інформація та ілюстрації. Окрім того, кожен із присутніх отримав від Олександра Миколайовича цінні поради щодо успішного оволодіння українською мовою та, зокрема, правильного слововживання й наголошування лексем.
Сподіваємося на подальшу співпрацю з коледжем, а студентам бажаємо успіхів у навчанні і психологічного комфорту на будь-яких тестах і випробовуваннях.
Переглядів 339