Цього року студенти 4 курсу факультету української філології після зимових канікул до школи пішли разом з учнями (груповий керівник студентів, які проходять практику у школі №1, – Зарудняк Наталя Іванівна ).

Приємно, що, як завжди, адміністрація, учителі, учні нас радо зустрічають. Приємно й те, що впізнають (Заводянська Ірина та Мельник Анна в минулому семестрі проводили  пробні уроки у 6-му та 7-му класах).

У п’ятий клас цього разу прийшла Ірина Жура, яка виявилася досить винахідливою: щоб швидше запам’ятати учнів, вона виготовила бейджики з іменами, що значно полегшило спілкування.

Варто відзначити, що уроки дівчат суттєво відрізняються від пробних: вони тримаються впевненіше, краще розраховують час, підбирають різноманітніші види завдань, хоча інколи й розгублюються.

Заводянська Ірина потрапила у клас Шпеника Сергія Вікторовича, Мельник Анна та Жура Ірина – до Цимбал Галини Миколаївни.  Вчителі доброзичливі, допомагають студентам порадами, підтримують емоційно, діляться власним досвідом (що дуже імпонує – не стають у позу богів, розповідають про свій не лише вдалий, а й про невдалий досвід).

Уже після пробних уроків студенти переконалися, що правильно обрали професію, а от під час стажерської практики планують набути якомога більше практичного досвіду (тим паче, що повчитися є в кого).

" data-title="Стажерська педагогічна практика в Уманській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1">

Стажерська педагогічна практика в Уманській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

31.01.2017