Наукове стажування відбувалося під керівництвом професора, доктора габілітованого Ієроніма Гралі, який має низку праць, присвячених, серед іншого, і Юліушу Словацькому, стосунки якого з Україною, а саме з Уманщиною, і намагалася глибше дослідити Марина Степанівна.

Марина Павленко вже має певні розвідки з цієї теми, але працюючи впродовж травня у двох найбільших наукових бібліотеках Республіки Польщі – бібліотеці Варшавського університету та Національній бібліотеці – познаходила ще деякі важливі матеріали й цікаві доповнення. Як стверджує викладачка, це був для неї цілком новий, дуже цікавий і дуже корисний досвід.

Наразі матеріал у процесі опрацювання й підготовки до друку статті за результатами наукового стажування.

" data-title="Стажування наших викладачів у Варшавському університеті">

Стажування наших викладачів у Варшавському університеті

Завдяки сприянню керівництва університету, зокрема відділу міжнародних зв’язків,  Польського культурно-освітнього центру та деканату факультету філології та журналістики, доцентка кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання факультету філології та журналістики Марина Павленко з 1 по 31 травня 2023 року проходила наукове стажування у Варшавському університеті на факультеті «Artes Liberales», за стипендією Національної Агенції Національних Обмінів (NAWA).