Анна Ільницька є активною волонтеркою з 2015 року, саме тоді вона доєдналася до дитячого волонтерського руху «Фабрика Добра», у 2021 отримала нагороду – медаль «За гідність та патріотизм».

медаль «За гідність та патріотизм»

Учасники цього руху з 2014 року активно займалися плетінням сіток, виготовленням оберегів, відвідуванням проранених бійців у шпиталях, також влаштовували поїздки у військові частини з концертними програмами для підтримання бойового духу наших військовослужбовців.

Анна Ільницька

Війна внесла свої корективи у все, та як тільки з’явилась можливість приїхати до рідного міста, представники 12 групи факультету філології та журналістики Анна Ільницька й Тетяна Пісарогло відвідали «Рух нескорених», де разом з іншими плели маскувальні сітки для наших бійців. Адже докладаючи навіть мінімальні зусилля, ми стаємо на крок ближчими до перемоги.

Тетяна Пісарогло

Анна Ільницька

Україна починається з кожного з нас!

" data-title="Студентки 12 групи Уманського державного педагогічного університету долучилися до плетіння маскувальних сіток у гайсинському центрі «Рух нескорених»">

Волонтерство – місія  кожного українця.

медаль «За гідність та патріотизм»

Тетяна Пісарогло

Анна Ільницька

Україна починається з кожного з нас!