3 листопада 2015 року на факультеті української філології за матеріалами діалектологічної практики відбулася Студентська звітно-наукова конференція «Регіональна лексикологія», в якій узяли участь студенти третього курсу та члени Східноподільського лінгвокраєзнавчого науково-координаційного центру.

До присутніх звернулася Зелінська Оксана Юріївна, доктор філологічних наук, професор кафедри української мови та методики її навчання, яка акцентувала увагу на значущості фіксації говіркових рис для збереження рідної мови.

Керівник практики – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання Березовська Ганна Григорівна – розповіла про особливості проходження діалектологічної практики у 2015 році, підвела  підсумки, подякувала за сумлінну працю та відзначила найкращих студентів.

Велике зацікавлення у присутніх викликали наукові повідомлення, презентовані студентами: Жироховою Юлією, Дудник Юлією, Комишною Анжелою, Кулик Ілоною, Онуфрієнко Олександрою, Павлій Камілою, Волик Світланою, Гусак Інною, Чорною Аллою, Лосінець Марією.

Керівник Східноподільського лінгвокраєзнавчого науково-координаційного центру кандидат філологічних наук, професор кафедри української мови та методики її навчання Тищенко Тетяна Миколаївна звернула увагу на важливість виконаної роботи та вручила доповідачам і найкращим збирачам діалектів книги на згадку про конференцію.

" data-title="Студентська звітно-наукова конференція «Регіональна лексикологія»">

Студентська звітно-наукова конференція «Регіональна лексикологія»

10.11.2015