Ще вчора – випускники шкіл та коледжів, сором’язливі, налякані та розгублені, нині ж – спраглі до знань та всього українського молоді люди.

Велика родина факультету, дружна і творча, гамірна й невтомна, з радістю та трепетом прийняла нас під своє крило й зробила неймовірне: за найкоротші терміни подарувала величезну кількість вражень, емоцій та відчуттів.

А презентація першого курсу! Те, найбільш очікуване дійство, що дало змогу виявити здібності й таланти кожного з новоспечених студентів-філологів.

Те найвеселіше свято молодості, дружби та співпраці!

Гомінкі перерви та цікаві лекції, активні дискусії та безліч опрацьованого літературного матеріалу щодня невпинно вдосконалювали не лише мозок, а й душу кожного з нас.

Тепер ми точно знаємо: філолог той, хто любить слово!

Той, для кого Франко не каменяр, а бунтар у вишиванці та костюмі,

Той, у свідомості якого Шевченко зняв шапку й кожуха і пішов у танок, бо ж кучері поетів не сивіють!

Той, Русалонька якого або Дністровая, або ж із 7-В, про Дісней мови не йтиме.

Тепер ми точно знаємо, що на наші плечі лягло важливе завдання: берегти та плекати унікальне явище нашого народу – найспівочішу мову світу!

Дякуємо вам, любі викладачі, за змогу навчитися всього, що вмієте, знаєте й любите Ви!

Чекаємо найшвидшої зустрічі з мудрістю на третьому поверсі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!

" data-title="Студентські роки в УДПУ очима філологів-першокурсників">

Студентські роки в УДПУ очима філологів-першокурсників

Ми – студенти-першокурсники, що лиш пів року тому вперше ступили на поріг Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, сьогодні вже впевнені у правильності власного життєвого вибору!

Те найвеселіше свято молодості, дружби та співпраці!

Тепер ми точно знаємо: філолог той, хто любить слово!

Той, для кого Франко не каменяр, а бунтар у вишиванці та костюмі,

Той, Русалонька якого або Дністровая, або ж із 7-В, про Дісней мови не йтиме.

06.05.2020