Олександр Вікторович Гембарук ділиться цікавими інсайтами з графічного дизайну

Формстормінг визначає процес створення візуальних образів, які виходять за межі стандартних форм і структур, що можуть бути ключовим елементом у вираженні індивідуальності та оригінальності в дизайні. Під час презентації були розглянуті приклади сучасних українських дизайнерських рішень, побудованих за цим принципом. Студентам показали, як дизайнери впроваджують українські елементи та традиції у свої проєкти, надаючи їм унікального характеру та національного колориту. Викладач акцентував на тому, як можна створити сучасний оригінальний дизайн, використовуючи традиційний український розпис та орнамент вишиванок.

Як можна створити сучасний оригінальний дизайн, використовуючи

традиційний український розпис та орнамент вишиванок

Учасники отримали конкретні поради та інструменти для інтеграції української культурної спадщини в сучасний графічний дизайн. Захід виявився дуже пізнавальним для учасників, які не лише засвоїли нові концепції графічного дизайну, але й побачили, як їх можна застосовувати на практиці.

Конкретні поради

Студія журналістики продовжує служити платформою для творчого росту та самореалізації учасників, даючи можливість впроваджувати набуті знання в своїй творчій діяльності.

Лариса ЗАДОЯНА, кандидат філологічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики

" data-title="Студія журналістики: простір для твоєї самореалізації">

Студія журналістики: простір для твоєї самореалізації

Цього разу учасники студії журналістики мали змогу поглибити знання вже з графічного дизайну. 30 листопада у  межах заходу викладач-стажист Олександр Вікторович Гембарук поділився цікавими інсайтами з графічного дизайну, зосереджуючись на концепції формстормінгу та сучасних українських дизайнерських рішеннях.

Олександр Вікторович Гембарук ділиться цікавими інсайтами з графічного дизайну

Як можна створити сучасний оригінальний дизайн, використовуючи