Андрій Миколайович Вовк

У бою за Україну під час виконання бойового завдання в Бахмуті загинув студент факультету філології та журналістики  Андрій Миколайович Вовк родом із села Шукайвода Христинівського району, Черкаської області.

Відданий патріот України, він завжди прагнув бути на передовій: і на освітянському фронті, і під час захищисту Батьківщини від ворога.

Розумний, завжди життєрадісний і усміхнений, добрий, щирий, справжній — саме таким він назавжди залишиться в нашій пам’яті.

Щирі співчуття родині, друзям, колегам та всім, хто мав честь бути з ним знайомим.

Низький уклін Героєві.

Світла і вічна пам’ять.

Усім небайдужим, хто прагне допомогти, додаємо номер банківської картки дружини Тетяни Вовк, на яку можна перерахувати кошти

" data-title="Трагічна новина сколихнула нашу факультетську родину…">