Абітурієнти

Нині до нас завітали учні Родниківського ліцею імені Т.Г. Шевченка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області, яких гостинно зустріли викладачі кафедри прикладної лінгвістики та журналістики.

Модератором зустрічі була кандидат філологічних наук, доцент Світлана Січкар, яка ознайомила з історією та функціонуванням факультету філології та журналістики; охарактеризувала освітні програми підготовки фахівців, розповіла про міжнародні освітні проєкти / програми, особливості студентського життя та подальші перспективи працевлаштування.

Особливу увагу звернула на оприлюднений МОН України проєкт Порядку прийому до закладів вищої освіти у 2023 році та зміни у проведенні національного мультипредметного тесту.

Упродовж заходу учні мали можливість познайомитися з викладачами і студентами та повністю відчути студентське життя.

Завершилася зустріч зі вступниками індивідуальними профорієнтаційними консультаціями та екскурсією.

" data-title="ТИЖНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ФІЛОЛОГІЇ ТА ЖУРНАЛІСТИКИ">

ТИЖНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ФІЛОЛОГІЇ ТА ЖУРНАЛІСТИКИ

З початку лютого на факультеті філології та журналістики розпочалися тижні відкритих дверей, які відбуваються в онлайн- та офлайн-форматах. Це традиційні заходи, у межах яких вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до своєї освіти в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Особливо корисні вони для вступників, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

Абітурієнти