Валентина Чумикіна

Студентами виявилися вродливі, інтелігентні, мудрі жінки пенсійного віку з багатим досвідом, активною життєвою позицією, які змагалися з Лесею Українкою у вмінні добирати влучні слова, могли дискутувати на тему кохання, «свекрух-невісток», «зла-добра», вболівали за долю України.

Під час лекції порушувалися проблеми ролі мистецтва в житті людини, екології, краси, духовного й матеріального в житті людини, виховання… Звичайно ж, у Шевченківські дні не могли оминути  і творчості Кобзаря.

Ініціатором  створення Університету виступив Благодійний фонд «Let’s help». Навчально-соціальний проєкт для літніх людей спрямований на покращення якості та тривалості активного життя людей пенсійного віку.

Місія Університету третього віку «Протон» – упровадження культури Long life learning серед українців та сприяння в об’єднанні поколінь через «digital-ізацію» людей старшого віку.

" data-title="Лекція в Університеті третього віку «Протон»">

Лекція в Університеті третього віку «Протон»

06 березня 2023 року старша викладачка кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Н. І. Зарудняк прочитала лекцію для студентів Університету третього віку «Протон» «“Лісова пісня” на кожен день».

Валентина Чумикіна

08.03.2023