Конкурсанти виступали у двох номінаціях: 1) власний поетичний твір, 2) твір Т. Г. Шевченка + будь-який інший вірш.

Варто відзначити, що журі було вражене майстерністю виконавців і отримало справжню насолоду під час дійства. Переможців було визначити не так і легко,  адже не один виступ проймав аж до сліз, вражав своєю емоційністю, глибиною. Про рівень виступів свідчить і те, що присутні не хотіли розходитись, із задоволенням ще б послухали школярів.

Проєкт сценічних читань перетворився на справжнє свято художнього слова, яке об’єднало творчих людей міста, серед яких, що особливо приємно, було багато випускників нашого факультету.

Теплі слова прозвучали і на адресу гостинної Уманської гімназії № 5, у стінах якої розпочинала свою педагогічну діяльність в Умані  Любов Петрівна Пархета.

Крім викладачів, випускників, у заході брали участь і «діти факультету». Журі було відзначено особливу неповторну манеру декламування Андрія Дуденка, на якого, не сумніваємося, чекає неабияке творче майбутнє.

Зичимо переможцям успіхів у наступному етапі конкурсу!

" data-title="У журі проєкту сценічних читань «МИ – З УКРАЇНИ»">

У журі проєкту сценічних читань «МИ – З УКРАЇНИ»

28 лютого викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Любов Петрівна Пархета та Наталя Іванівна Зарудняк долучилися до міського етапу обласного проєкту сценічних читань «МИ – З УКРАЇНИ», присвяченого 209-й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка, як члени журі. Захід відбувався на базі Уманської гімназії № 5 Уманської  міської ради Черкаської області.

Зичимо переможцям успіхів у наступному етапі конкурсу!

08.03.2023