Літня школа мала широку та різноманітну програму, яка включала історичний ретроспективний аналіз технічної підтримки освіти, данський ігровий досвід навчання, аналіз дидактичних деталей і ефективних міжнародних практик, перевагу Moodle та активних дистанційних інструментів, огляд освітніх проєктів EdTech.

Трансформації досвіду учасників сприяло унікальне партнерство провідних іноземних науковців (Pedagogical University of Krakow (Poland), UiT (Norway), Aalborg University (Denmark), Jagiellonian University (Poland), Krakow University of Technology (Poland), Wroclaw University of Environmental and Life Sciences (Poland)).

Результатом участі є набутий досвід, нові проєкти (підготовка індивідуальної та колективної презентацій за обраним інструментом польською або англійською мовами), а також сертифікати про підвищення кваліфікації.

Сертифікати

" data-title="Участь у міжнародній літній школі – запорука успіху!">

Участь у міжнародній літній школі – запорука успіху!

12 науково-педагогічних працівників факультету філології та журналістики пройшли теоретико-методологічне й практичне навчання у віртуальній літній міжнародній школі Virtual International Summer School за програмою «Remote Education – Modern Forms, Methods and Tools» на базі Краківського педагогічного університету.

Сертифікати

31.07.2023