Akademia Doskonalenia Adekwatności Mowy Polskiej

Лія Русланівна презентувала доповідь «Trudności w nauczaniu języka polskiego dla Ukraińców», у якій розглянула актуальні питання вивчення польської мови на фонетичному, лексичному, морфологічному та синтаксичному рівнях.

Akademia Doskonalenia Adekwatności Mowy Polskiej

Проєкт «Akademia Doskonalenia Adekwatności Mowy Polskiej» надав нові теоретичні та практичні знання, можливість опанувати новітні унікальні методики та набути нового досвіду, обмінятися корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримати нові наукові зв’язки.

Такі спільні проєкти дають розуміння, що поширення європейських пріоритетів та цінностей у галузі освіти та науки сприяє подальшій інтеграції України в європейське суспільство.

Akademia Doskonalenia Adekwatności Mowy Polskiej

" data-title="Участь у Міжнародному проєкті «Akademia Doskonalenia Adekwatności Mowy Polskiej»">

З 12 по 19 грудня 2021 року викладач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Лія Русланівна Лукіна перебувала з робочим візитом в Університеті імені Адама Міцкевича в Познані. Візит відбувся в рамках підсумкового етапу Міжнародного проєкту «Akademia Doskonalenia Adekwatności Mowy Polskiej», який фінансувала Національна Агенція Академічних обмінів (NAWA) у рамках програми «Promocja języka polskiego» (реєстраційний номер: PJP/PJP/2020/1/00005/U).

Програма візиту включала зустрічі з проректором УАМ, професором, доктором габілітованим Рафалом Вітковським та деканом факультету польської та класичної філології, професором, доктором габілітованим Томашем Мізеркевичем.