Більшість команди ФФЖ – представниці жіночої статі. Серед найспортивніших філологинь – найчарівніші першокурсниці з 12-ї групи (Ульяна Бакута, Анна Лещенко, Вікторія Довгань, Наталія Шкільнюк, Євгенія Панасюк, Єлизавета Кривошея, Світлана Швець), незрівнянна Анна Ільницька (студкуратор) та незамінна Наталія Осіпенко (куратор). Підсилили команду – найкращі (найхаризматичніші, найкрасивіші, найтерпеливіші, найсильніші й найфілологічніші) чоловіки факультету – магістрант Назар Сєтраков та голова профспілки Олександр Санівський.

Веселі старти

Наша команда продемонструвала чудовий настрій, спортивний азарт, товариський дух і надзвичайно позитивну командну атмосферу.

Спортивні емоції

Хоч факультет і не здобув переможного місця (команди, в яких переважали учасники чоловічої статі, виявилися спритнішими), та ми були найкрасивішими, найяскравішими, найемоційнішими і найдотепнішими!

Змагання

Спортивні змагання пройшли жваво, весело, при активній підтримці вболівальників.

Наталія Осіпенко

" data-title="Участь у спортивних змаганнях на підтримку ЗСУ">

Участь у спортивних змаганнях на підтримку ЗСУ

Хто міцний тілом, той багатий і здоров’ям, і ділом! Саме під таким гаслом заступник декана з виховної роботи Наталія Осіпенко згуртувала команду факультету філології та журналістики, яка взяла участь в університетському заході на підтримку Збройних Сил України для студентів та викладачів – «Веселі старти».

Веселі старти

Спортивні емоції