Робота екзаменаційної комісії під час підсумкової атестації випускників заочної форми навчання ОС «Магістр» ІІ курсу факультету філології та журналістики

Цьогоріч випускні іспити та захисти кваліфікаційних робіт проходили у змішаному форматі. Напередодні  адміністрацією факультету була проведена робоча онлайн-зустріч консультативного характеру, де порушувалися організаційні питання ознайомлення із порядком здійснення  такого типу атестації та оформлення супровідної документації.

Спільна діяльність членів екзаменаційної комісії та здобувачів вищої освіти відзначалася прикметним конструктивним діалогом, щирою партнерською атмосферою наставників і студентської молоді. Освітянська солідарність із переважною більшістю випускників, учителів-практиків, засвідчила глибоке усвідомлення місії-покликання сучасного педагога – носія національно-етичних ідеалів, гармонійно обізнаної, креативно налаштованої та високо ерудованої мовної особистості, духовно збагаченої в полікультурному вимірі.

Обговорення членами  екзаменаційної комісії відповідей здобувачів вищої освіти Спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література)

Означена подія у житті майбутніх учителів-словесників – початок професійного шляху досягнення поставлених цілей, удосконалення власної фахової майстерності, задоволення потреб саморозвитку й самореалізації.

Захист кваліфікаційної роботи магістерки ОП «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))» Наталії Шелудько)

Складання випускного екзамену магістерки ОП «Середня освіта (Українська мова і література). Літературне редагування» Ірини Бець

Бажаємо випускникам-магістрам успіху у професійній діяльності, нових здобутків на освітянській і дослідницькій ниві та ніколи не зупинятись на досягнутому!

Щиро вітаємо наших випускників із вдалим проходженням підсумкової атестації та присвоєнням освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю 014 Середня освіта (Українська мова і література).

Інна Коломієць

" data-title="«І кожен фініш – це, по суті, старт…»">

«І кожен фініш – це, по суті, старт…»

20 грудня 2023 року успішно завершилась підсумкова атестація  здобувачів вищої освіти  заочної форми навчання ОС «Магістр» на факультеті філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Інна Коломієць