Зокрема, для студентів,  які навчаються на факультеті іноземних мов,  проведено екскурсії по науково-дослідних лабораторіях «Проблеми підготовки студентів-філологів до українознавчої роботи» та «Театр слова».

У стінах науково-методичного центру «Дослідження народної вишивки Східного Поділля» під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання, члена Національної спілки майстрів України Мамчур Наталії Сергіївни туркменські дівчата вивчали традиції рукомесництва Уманщини.

Заходи були сповнені позитивними емоціями, зацікавленням туркменських студентів українознавчою роботою. Усі учасники налаштувалися на співпрацю та обмін досвідом у галузі освіти та культури двох народів.

" data-title="Українознавчі заходи для туркменських студентів">

Українознавчі заходи для туркменських студентів

Колектив факультету української філології активно долучився до святкових заходів щодо проведення тижня Туркменістану в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

13.11.2016