Одягнені в національне вбрання, філологи демонстрували відвідувачам фестивалю не лише власні вишивані сорочки та залюблені в питоме очі: кожному охочому було запропоновано із заздалегідь заготовлених матеріалів власноруч витворити для себе мотанку-берегиню.

Найбільше захоплення викликала давня забава у діток, що мов бджоли на мед зліталися до веселого гурту: хтось намагався навчитися й собі робити мотанки, хтось розпитував про їх значення, вжиток, місце у сьогоденні, а одна з дівчаток аж дві виготовила – так захопилася!

На українознавчому майданчику бриніла пісня, чарівна українська мова і незмінна віра в маленьких українолюбів, що захватом брали до рук клаптики тканини і творили диво народного мистецтва.

" data-title="Українознавчі барви фестивалю HoliDay Fest Uman">

Українознавчі барви фестивалю HoliDay Fest Uman

5 червня 2021 року студенти факультету української філології Софія Браїловська (43 гр.), Софія Терлецька (43 гр.), Аліна Попсуєнко (24 гр.), Тетяна Бабій (12 гр.), Анастасія Блажчук (12 гр.) разом із заступником декана з виховної роботи Наталією Осіпенко взяли участь у міському фестивалі фарб HOLIDAY FEST UMAN.