грамота

Викладачі факультету філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за внесок у розвиток українознавства, збереження етнічної та фольклорної памʼяті та з нагоди 25-річчя Науково-дослідної лабораторії «Підготовка студентів-філологів до українознавчої роботи» нагороджені грамотою Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.

Сердечно дякуємо за високу оцінку роботи нашого колективу, довіру та багаторічну плідну співпрацю!

Заступник декана з виховної роботи Наталія Осіпенко

" data-title="Утверджувати національне в собі і світі!">

Утверджувати національне в собі і світі!

грамота

Заступник декана з виховної роботи Наталія Осіпенко