Настановча конференція

Упродовж педагогічної практики здобувачі ІV курсу матимуть можливість удосконалювати свої фахові компетентності, зокрема, здатність застосовувати у власній практичній діяльності сучасні підходи (особистісно зорієнтований, діяльнісний, компетентнісний) до викладання зарубіжної літератури та польської й англійської мови на підставі передового українського й міжнародного досвіду, ефективні методи й освітні технології навчання.  Зреалізовуючи програму практики, будуть здійснювати об’єктивний контроль і оцінювання рівня навчальних досягнень учнів з польської та англійської мови і зарубіжної літератури, аналізувати особливості сприйняття та засвоєння учнями навчальної інформації з метою корекції й оптимізації навчально-виховного процесу.

На настановчій конференції студенти активно ставили запитання, які стосувалися змісту програми практики і звітної документації. Любов Пархета та Олександр Черевченко дали вичерпні консультації з усіх питань, поставлених студентами.

Настановча конференція

Чимало здобувачів, що навчаються за ОП «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))», працевлаштовані вже за фахом у ЗЗСО різних типів. Сподіваємося, що всі наші студенти виявлять під час практики здатність вільно володіти мовами, які вивчаються ними на факультеті, адекватно використовуватимуть мовні ресурси, демонструватимуть сформовану мовну й мовленнєву компетенції в процесі фахової і міжособистісної комунікації.

Анна Рудницька ставить запитання

Любов Пархета

" data-title="Виробнича (педагогічна) практика з другої предметної спеціальності здобувачів ОС «Бакалавр»">

Педагогічна практика для студентів ОС «Бакалавр», що здобувають освіту за ОП «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))», «Середня освіта (Українська мова і література). Психологія»), «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська))», створює сприятливі умови для актуалізації в особистому практичному досвіді знань, умінь і навичок цілісного результату навчально-виховного процесу в педагогічному виші.

Традиційними є настановчі консультації адміністрації факультету філології та журналістики та керівників практикою зі студентами. В умовах воєнного стану, звісно, змінюються певною мірою й особливості практики. Саме тому на настановчих зібраннях відводиться час на спеціальний інструктаж із техніки безпеки.

Анна Рудницька ставить запитання

Любов Пархета