Ігор Астапенко гостював у нас уже не раз, тільки раніше він приїздив зі своєю поезією, а тепер презентував ще й першу книжку прози «Чаполоч».

Богуслав Поляк же навідався до Уманського педуніверситету вперше, і книжка поезій його також дебютна – «Тирлище».

Філологам було цікаво послухати про розшифровку назв обох цих збірок. І взагалі, тема мови і мовних тонкощів виявилася дуже змістовною. Вражали присутніх і поетичні тексти обох авторів.

Гості отримали просто потік записок із запитаннями: як серйозними, так і дещо провокативними. На всі запитання наші письменники дали вичерпні глибокі відповіді. Приємно, що серйозне спілкування було розбавлене нотками гумору, у тім числі й про алкоголь, який часто фігурує у творах.

Також тішить, що серед глядачів були студенти не лише факультету української філології, але й мистецького факультету: вони теж активно ставили питання й отримали багато вражень.

На прощання координатор зустрічі доцент кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання, керівник Центру імені С. Павленка Марина Степанівна Павленко зацитувала «найсмачніші» місця з почутого і сказала, що коли не все, то бодай щось залишиться з нами назавжди, а деякі речі змінять нас і наш світогляд, і подякувала гостям.

" data-title="Від «Тирлища» до «Чаполочі»: зустріч із письменниками">

Від «Тирлища» до «Чаполочі»: зустріч із письменниками

Нещодавно у стінах Уманського педуніверситету на базі кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання та Науково-методичного центру художньо-педагогічної творчості імені Степана Павленка відбулася зустріч із сучасними українськими письменниками Ігорем Астапенком і Богуславом Поляком.